O nás

Vážení  rodičia, milé deti,
Chobotnička je súkromné zariadenie určené pre deti vo veku od 18 mesiacov do piatich rokov, zamerané na rozvoj tvorivosti detí. Cieľom nášho centra je vytvoriť pre deti najvhodnejšie podmienky na zdravý duševný a telesný vývoj detskej osobnosti a keďže  najprirodzenejšou činnosťou dieťaťa je hra a preto všetky činnosti, pedagogické aktivity a krúžky prebiehajú hravou formou.

Denný program je vytváraný tak, aby v ňom boli zastúpené všetky prvky tvorivosti – hudobnej, výtvarnej, dramatickej i pohybovej a je vedený kvalifikovaným personálom.

DC Chobotnička
Detské rekreačné centrum Chobotnička, Bratislava

Dieťa učíme poprosiť, poďakovať, pozdraviť slušne sa správať k svojim kamarátom. Jesť pri stole, používať pohár a príbor, zapínať gombíky a zips a chodiť na nočník. Učíme ich kresliť, maľovať, strihať, lepiť, modelovať. Cvičíme, spievame, zoznamujeme sa s hudobnými nástrojmi a robíme rôzne iné pohybové aktivity.

Pravidelné edukačné aktivity sú obohatené o divadelné predstavenia, návštevy dentálnej hygieny, logopéda, envirovýchovou, karnevalom, externými výletmi… V rámci spolupráce s rodičmi realizujeme akcie a podujatia športového a kultúrneho charakteru ako sú: besiedky, športovo-zábavné popoludnia, grilovačky, víkendové divadielko, atď..

Chobotnička sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí, s ľahkou dostupnosťou autom aj MHD. Priestory sú plne prispôsobené potrebám detí. Súčasťou centra je záhrada s preliezkami prispôsobené veku detí. Malé skupinky s maximálnym počtom 10 detí nám umožňuje dôrazný individuálny prístup a možnosť odhaľovať u detí od útleho veku talent, komunikačné schopnosti a takisto aj jeho prirodzený vývin.

Detské rekreačné centrum Chobotnička, Bratislava

Ahoj, máte otázku?

Opýtajte sa, radi Vám odpovieme. Radi privítame Vaše otázky ako aj informácie.

Dokumenty na stiahnutie