Krúžky

Kurz DANCE KIDS, ktorý je určený deťom od 18 mesiacov. Kurz je vedený našou učiteľkou Luckou. Dance kids sa bude konať 1x do týždňa. Cieľom kurzu je zameranie sa na tanečno-rytmické a pohybovo – relaxačné aktivity. Lekcia je zložená z jednoduchých tancov, tanečných variácií a detských hier.  Deti sa učia pracovať v dvojiciach, prenášať váhu, koordinovať v priestore, spájať tanečné prvky do krátkych variácií.

DC Chobotnička
DC Chobotnička

Kurz VESELEJ JÓGY, svet dychových a relaxačných cvičení, ktorý je určený deťom od 18 mesiacov. Kurz je vedený našou učiteľkou Saškou.  Jóga prináša deťom harmóniu, o ktorú sa celý život snažíme. Ide o vedome riadený pohyb a zameranie pozornosti dovnútra. Jóga pracuje nielen s telom, ale aj s dychom a mysľou zároveň. Jóga sa bude konať 1x do týždňa.

Kurz ANGLIČTINY, ktorý je určený deťom od 2 rokov. Kurz je vedený externým lektorom angličtiny Tomášom Vargom. Jazykový kurz sa bude konať 1x do týždňa. Prirodzené a zábavné učenie angličtiny presne šité na konkrétny vek dieťaťa.

DC Chobotnička
DC Chobotnička

Kurz PLÁVANIA pre najmenších v spolupráci s Plaveckou Akadémiou na Borekovej ulici v Bratislave. Kurz je vedený externými inštruktormi plávania, ktorých zabezpečuje Plavecká Akadémia. Kurz bude prebiehať 1x v týždni, dĺžka lekcie v slanej vode je 45 min. + pobyt v saune.

Kurz KERAMIKY je určený deťom vo veku od 1,5 roka. Kurz je vedený externou lektorkou p. Horákovou z ateliéru OÁZA výtvarného umenia a bude sa konať 1x do týždňa. Cieľom kurzu je naučiť deti tvarovať rôzne figúrky, tvary a predmety z kvalitného, trvanlivého materiálu – keramickej hliny. Popri potešení z modelovania si aj tie najmenšie detičky hravým spôsobom cvičia jemnú motoriku a posilňujú svaly na rúčkach. Po vypálení v keramickej peci zostávajú tieto výtvory rodičom a deťom ako trvalá pamiatka na ranné detstvo.

DC Chobotnička

PRIPRAVUJEME: terapiu sound healing a krúžok zdravé nôžky