Krúžky

Kurz DANCE KIDS, ktorý je určený deťom od 18 mesiacov.  Dance kids sa bude konať 1x do týždňa. Cieľom kurzu je zameranie sa na tanečno-rytmické a pohybovo – relaxačné aktivity. Lekcia je zložená z jednoduchých tancov, tanečných variácií a detských hier.  Deti sa učia pracovať v dvojiciach, prenášať váhu, koordinovať v priestore, spájať tanečné prvky do krátkych variácií.

DC Chobotnička
DC Chobotnička

Kurz VESELEJ JÓGY, svet dychových a relaxačných cvičení, ktorý je určený deťom od 18 mesiacov.  Jóga prináša deťom harmóniu, o ktorú sa celý život snažíme. Ide o vedome riadený pohyb a zameranie pozornosti dovnútra. Jóga pracuje nielen s telom, ale aj s dychom a mysľou zároveň. Jóga sa bude konať 1x do týždňa.

Kurz ANGLIČTINY, ktorý je určený deťom od 2 rokov. Kurz je vedený externým lektorom angličtiny Tomášom Vargom. Jazykový kurz sa bude konať 1x do týždňa. Prirodzené a zábavné učenie angličtiny presne šité na konkrétny vek dieťaťa.

DC Chobotnička
DC Chobotnička

Kurz PLÁVANIA pre najmenších v spolupráci s Plaveckou Akadémiou na Borekovej ulici v Bratislave. Kurz je vedený externými inštruktormi plávania, ktorých zabezpečuje Plavecká Akadémia. Kurz bude prebiehať 1x v týždni, dĺžka lekcie v slanej vode je 45 min. + pobyt v saune.

Kurz KERAMIKY je určený deťom vo veku od 1,5 roka. Kurz je vedený externou lektorkou p. Horákovou z ateliéru OÁZA výtvarného umenia a bude sa konať 1x do týždňa. Cieľom kurzu je naučiť deti tvarovať rôzne figúrky, tvary a predmety z kvalitného, trvanlivého materiálu – keramickej hliny. Popri potešení z modelovania si aj tie najmenšie detičky hravým spôsobom cvičia jemnú motoriku a posilňujú svaly na rúčkach. Po vypálení v keramickej peci zostávajú tieto výtvory rodičom a deťom ako trvalá pamiatka na ranné detstvo.

DC Chobotnička

PRIPRAVUJEME: terapiu sound healing a krúžok zdravé nôžky